abes24.pl

Zadzwoń : 538 443 483
Darmowa wysyłka od 199 zł!

O nas

Początek...

W 2006 jako młode małżeństwo, mieszkające i pracujące na stałe w Niemczech , o silnych polskich korzeniach postanowiliśmy spróbować naszych sił w Polsce. 

Postawiliśmy wszystko na Wielkopolskę , skąd pochodzą nasi przodkowie. W kamienicy w centrum miasta Leszno , która notabene jest od lat własnością  rodziny, powstała w marcu 2006 roku siedziba naszej firmy ABES.

Nasze plany ...

Początkowo celem i zamysłem była współpraca z firmami i hurtowniami w Niemczech.

Z łatwością nawiązaliśmy współpracę z Niemcami . Przez kolejne lata wychodziliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i poszerzyliśmy naszą współpracę na takie kraje jak Holandia, Wielka Brytania , Luksemburg, Austria , Włochy oraz Czechy.

W naszej ofercie szybko znalazły się najsmaczniejsze słodycze , aromatyczne kawy , jak również środki czystości dla domu wyspecjalizowanych firm zagranicznych .

Przyszłość ...

Kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy stała się sprzedaż internetowa, na różnych platformach sprzedażowych .Nasze ambicje nie słabną i postanowiliśmy  rozszeżyć sprzedaż we własnym sklepie internetowym abes24.pl

Nasz zespół

W skład naszej drużyny wchodzą osoby bardzo kompetentne, znające doskonale produkty które sprzedajemy, ponieważ sami ich używamy w codziennym życiu.

Kamil

Zamówienia i dostawa towaru

Weronika

Obsługa zamówień

Christian

Sprawy techniczne i systemowe

Lidia

Sprawy biurowe i kontaktowe

Ryszard

Współpraca z dostawcami zagranicznymi

Zainteresowany? Nasze produkty czekają na Ciebie!

Shopping Cart